Jeśli prowadzisz firme, zatrudniasz pracowników, miałeś spadek obrotow i podlegasz pod Urzad Pracy w Bedzinie- ponizsza informacje jest dla ciebie.

Ruszyl nabor wnioskow o dofinansowanie do wynagrodzen w Powiatowym Urzedzie Pracy w Bedzienie, przyjmowanie wnioskow od 14.04.2020 do 27.04.2020.

Najwazniejszym kryterium jest spadek obrotow , czyli zmniejszenie sprzedaży towarów lub usług w ujęciu ilościowym bądź wartościowym obliczone jako stosunek łącznych obrotów w ciągu dowolnie wskazanych 2 kolejnych mies. kalendarzowych, przypadających między 2.01.2020 a dniem poprzedzającym datę złożenia wniosku, w porównaniu z łącznymi obrotami z analogicznych 2 kolejnych mies. kalendarzowych roku poprzedniego; za miesiąc uważa się także 30 kolejno po sobie następujących dni kalendarzowych, jeśli 2-miesięczny okres porównawczy zaczyna się w trakcie miesiąca kalendarzowego.

Szczegóły i wnioski znajdują się na stronie Urzędu: https://bedzin.praca.gov.pl/strona-glowna//-/asset_publisher/Qat7ebECUfDp/content/12066679-nabor-wnioskow-dla-mikroprzedsiebiorcy-malego-i-sredniego-przedsiebiorcy-o-udzielenie-dofinansowania-czesci-kosztow-wynagrodzen-pracownikow-o