jzcaegthexktd0hn4v4ttfj802s9xk
dzięki profesjonalnym usługom
aktywnie wspieramy Twój biznes!
Phone
+48(32)7280209, +48884356946, +48733313555

Prowadzimy outsourcing biznesowy

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo operacji księgowych Naszych Klientów, wieloletnia praktyka i posiadane kwalifikacje pozwalają nam to gwarantować. Posiadamy także ubezpieczenie podstawowe oraz polisę doubezpieczenia z tytułu prowadzonej działalności (PZU SA), dzięki temu nasi Klienci zyskują komfort, który pozwala im skoncentrować się na rozwijaniu własnej działalności.

Korzystając z naszych usług ograniczacie Państwo koszty związane z utrzymaniem pełnej struktury organizacyjnej działu księgowości (wynagrodzenia, urlopy, zwolnienia lekarskie, ubezpieczenie, szkolenia itp.) oraz innych nakładów inwestycyjnych w związku z tym ponoszonych (powierzchnia biurowa, wyposażenie stanowisk pracy itp.).

Nasze biuro rachunkowe prowadzi księgowość firm handlowych, usługowych oraz produkcyjnych prowadzonych zarówno w formie spółek kapitałowych, spółek osobowych jak też osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

Główne korzyści wynikające ze współpracy z nami?

 • Profesjonalna obsługa

  jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem w różnych branżach, korzystamy z nowoczesnych systemów komputerowych i solidnie zabezpieczamy Twoje dane.

 • Jakość usług

  bezpieczeństwo i gwarancja jakości wykonywanych usług to bardzo ważny aspekt we współpracy z biurem księgowym, dzięki naszemu zespołowi zapewniamy naszym Klientom solidną i rzetelną obsługę.

 • Oszczędność czasu

  dzięki naszym usługom możesz skupić się na swoich głównych zadaniach nie martwiąc się o terminy związane z rozliczeniami, jako nasz Klient masz zawsze dostęp do informacji księgowej.

 • Mniejsze koszty

  outsourcing księgowości pozwoli Państwu na obniżenie kosztów prowadzenia obsługi księgowo-rachunkowej i kadrowo-płacowej firmy.